0 KS / 0,00 €
+421(0)43 5111 233
Prehliadka ponúkaných dekorov
Prihlásenie
Zabudol som svoje heslo Registrácia / Nové konto
Newsletter
Prihláste sa k odberu noviniek a buďte informovaný ako prvý!
Obchodné podmienky
DOBA DODANIA:

Pre informácie o naskladnenosti tovaru nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 329 083, alebo emailom: fpinterier@gmail.com

Tovar ktorý nemáme skladom dodáme zákazníkovi do 3 - 5 dní, ak nieje na karte tovaru uvedená iná doba dodania, vo výnimočných prípadoch sa môže táto doba predĺžiť (dodávateľ krátkodobo vypredal zásoby).

Doba dodania drevotriesky je 14 - 21 dní od objednania, vo výnimočných prípadoch sa môže doba dodania predĺžiť o 1 týždeň.DOPRAVNÉ:

Zákazník má pri uzatváraní objednávky možnosť zvoliť spôsob dopravy:
 1. Balík slovenskej pošty, cena je 6,60€ vrátane DPH (nezáleži od počtu balíkov), v prípade ze balík nespĺňa podmienky slovenskej pošty (rozmery, hodnota, hmotnosť) použijeme po konzultácii so zákazníkom kuriérsku službu.

 2. Doprava kuriérom - kuriér vám donesie tovar na vami určenú adresu pri objednávke. Cena je pri tomto spôsobe dopravy 4,80€ vrátane DPH, pri veľmi ťažkých balíkoch stanovujeme cenu dopravy individuálne.
  Prepravu zabezpečujeme prostredníctvom kurierských spoločností a to SPS Slovensko alebo Toptrans v závislosti od rozmerov zásielky.

 3. Osobný odber - zákazník si tovar prevezme v našej predajni v Námestove v dohodnutom čase.

 4. Doprava drevotriesky je realizovaná vlastným rozvozom. O doručení objednávky informujeme zákzaníkov minimálne 3-4 dni pred doručením emailom v ktorom uvádzame približný čas doručenia (4 hodinové okno) o presnejšom čase doručenia (1 hodinové okno) informujeme deň pred doručením SMS správou. Reálny čas doručenia sa však môže mierne líšiť vzhľadom na dopravnú situáciu. Pri vykládke drevotriesky asistuje vodič, asistencia vykládky je za prvé uzamykateľné dvere.
Pri objednávke nad 166€ je dopravné zdarma

Pri odbere do Českej Republiky uctujeme dopravné vo výske 8€, pri veľmi ťažkých balíkoch (nad 35kg) 12€, úhrada na predfakturu (platba dopredu) alebo na dobierku prostredníctvom prepravnej spoločnosti Toptrans.

Je možné dodať tovar do ktorejkolvek krajiny vrámci EU + Nórsko a Turecko, dopravné je v dodavkach mimo Slovenkú a Českú republiku stanovené individualne.

Zásielky nad 2m prepravujeme výhradne prostredníctovm prepravnej spoločnosti Toptrans.SPOSOB PLATBY:
 • Platba je na dobierku, po dohode je možná platba na faktúru (po min. 8 odberoch na dobierku pri hodnote jednej objednávky nad 100€)
 • Platba na vopred - pri uzatváraní objednávky zvoľte spôsob platby - platba prevodom a uhraďte sumu podľa objednávky na jeden z našich bankových účtov. Čísla účtov Vám prídu mailom s potvrdením objednávky.
 • Pri osobnom odbere platba v hotovostiREKLAMÁCIE:
 1. V prípade viditeľného poškodenia obalu tovar skontrolujte pred kuriérom, spíšte s nim reklamačné hlásenie.
 2. Reklamácie na množstvo a kvalitu tovaru akceptujeme do 24 hodín od prevzatia tovaru, preto tovar po prevzatí skontrolujte a vady bezodkladne nahláste.
 3. Reklamácie na vady ktoré je možné objaviť až pri inštalácii tovaru bezodkladne nahláste hneď po ich zistení.


VRÁTENIE TOVARU:

zákazník má právo na vrátenie tovaru do 7 pracovných dní od prevzatia zásielky.

- Tovar posielajte na adresu FP Interier, s.r.o.; Hlavná 64; 029 44 Rabča
- Tovar neposielajte na dobierku dobierky na vrátený tovar nepreberáme. Peniaze Vám vrátime na účet do 7 pracovných dní od doručenia tovaru.
- Pred vrátením tovaru Vás prosíme o informáciu o vrátení emailom alebo telefonicky.PREHLÁSENIE O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV

Osobné údaje sú chránené pred zverejnením a použitím treťou osobou. Sú použité iba pre zaslielanie objednanej zásielky a pre komunikaáciu so zákazníkom.
Zákony a predpisy: - zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov

Zmena cien tovaru a dopravy vyhradená.
Zmena a doplnenie obchodných podmienok vyhradené.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte

Ďakujeme


Orgán dozoru:
Inšpektorát SOI pre Žilinský kraj
Predmestská 71, P.O. Box B-89;
011 79 Žilina 1
odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa
tel. č.: 041/ 7632 130
fax č.: 041/ 7632 139
e-mail: za@soi.sk
Cena od 0
do 0
KONTAKTUJTE NÁS
FP Interier s.r.o.
Hlavna 64
029 44 Rabca, Slovensko
+421(0)43 5111 233
obchod@fpinterier.sk
Skupina menu pätička
©2019 www.www.porezdrevotriesky.sk všetky práva vyhradené
web dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk